Diamante luxusný pohár na whisky Dorchester 6KS 340ml
Súprava 6 luxusných pohárov na whisky s objemom 340 ml. Balené v darčekovej škatuľke. Vhodné ako darček.
Diamante luxusný pohár na whisky Dorchester 6KS 340ml
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na whisky |
|---|---|
| EAN: | 8586017247369 |
| Počet kusov v balení: | 6 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Typ balenia: | Darček bez saténu |
| Typ nápoja: | Whisky, Voda a nealko |
| Typ produktu: | nízky pohár |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Bežné sklo |
| Objem: | 251 - 350 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | áno |
| Objem: | 340 ml |
| Hmotnosť 1 pohár: | 350 g |
| výška: | 9,3 cm |
| priemer: | 8,1 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)
Ak je niekto majstrom kvalitného darčekového skla, tak slovenská firma Diamante. Pri otvorení pevnej štýlovej škatuľky a pohľade na úchvatnú karafu, súpravu pohárov alebo vázu pozorne usadenú na saténe alebo inom efektnom podklade vás ovanie luxus. To robí jej výrobky skvelou voľbou pri vyberaní svadobného daru, darčeka pre obchodných partnerov či pozornosti pri každej slávnostnej príležitosti. Diamante vzniklo v roku 2014 na základe dlhoročnej sklárskej tradície.
