Crystalex poháre na whisky BR072 300 ml 2KS
Súprava 2 pohárov na whisky z českého krištáľového skla. Možno umývať v umývačke riadu.
Crystalex poháre na whisky BR072 300 ml 2KS
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na whisky |
|---|---|
| EAN: | 8593401913403 |
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Strojovo brúsené sklo |
| Typ balenia: | Kartónová krabica |
| Typ nápoja: | Whisky, Rum |
| Typ produktu: | nízky pohár |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 251 - 350 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | áno |
| Objem: | 300 ml |
| Hmotnosť 1 pohár: | g |
| výška: | 9,7 cm |
| priemer: | 8,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
