Riedel univerzálny pohár na drinky MIXIM RUM SET 323 ml 4KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Riedel univerzálny pohár na drinky MIXIM RUM SET 323 ml 4KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
RIEDEL Crystal
Sklárski majstri zo spoločnosti RIEDEL Crystal si ako prví v histórii uvedomili, že chuť a vôňu nápoja ovplyvňuje tvar nádoby, z ktorej sa nápoj pije. Značka je uznávaná pre svoj revolučný dizajn výrobkov.
Spoločnosť RIEDEL bola založená v roku 1756. Stala sa celosvetovo obľúbenou značkou pre znalcov vína a nápojov, profesionálov v oblasti pohostinstva a spotrebiteľov.
Krištáľové sklo Riedel je žiarivo čisté a odolné. Kvalita patrí k najlepším, aké môžete na trhu získať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na whisky |
|---|---|
| EAN: | 9006206531462 |
| Počet kusov v balení: | 4 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Typ balenia: | Kartónová krabica |
| Typ nápoja: | Whisky |
| Typ produktu: | nízky pohár |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 251 - 350 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | áno |
| Objem: | 323 ml |
| Hmotnosť 1 pohár: | g |
| výška: | 10,2 cm |
| priemer: | 8,3 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
