Element poháre na šampanské Apollo s kryštálmi Swarovski 210 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Sada 2 krištáľových pohárov s pravými kryštálmi Swarovski s objemom 210 ml. Dodáva sa v darčekovej škatuľke.
Element poháre na šampanské Apollo s kryštálmi Swarovski 210 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na šampanské |
|---|---|
| EAN: | 8586025191036 |
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Vlastnosti skla: | Zdobené sklo, Automatická výroba, Zdobené Swarovski kryštály, Ručne brúsené sklo |
| Typ balenia: | Darček bez saténu |
| Typ nápoja: | Šampanské |
| Typ produktu: | Flétna |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Objem: | 101 - 250 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Hmotnosť 1 pohár: | 150 g |
| Objem: | 210 ml |
| výška: | 26,3 cm |
| priemer: | 6,6 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
