Crystalite Bohemia poháre na šampanské Carduelis 290 ml 1KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Crystalite Bohemia poháre na šampanské Carduelis 290 ml 1KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na šampanské |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Typ balenia: | Kartónová krabica |
| Typ nápoja: | Šampanské |
| Typ produktu: | Flétna |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Objem: | 251 - 350 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | áno |
| výška: | 26,5 cm |
| priemer: | 7 cm |
| Hmotnosť 1 pohár: | 170 g |
| Objem: | 290 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
