Nachtmann sklenený tanier Bossa Nova 27 cm 2KS

Súprava 2 plytkých tanierov z prvotriedneho bezolovnatého krištáľového skla od Nachtmann. Vhodné na servírovanie dezertov, predjedál, sendvičov a hlavných jedál. Taniere je možné umývať v umývačke riadu.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Možnosti doručenia
€23,96 / ks €19,97 bez DPH
Nachtmann sklenený tanier Bossa Nova 27 cm 2KS

Nachtmann

Nemecká spoločnosť Nachtman sa nebojí hrať sa s ohňom. Leští ním svoje sklenené výrobky, ktoré tak získajú krásny lesk a hladkosť. Dôležitý je aj dizajn - spoločnosť Nachtman organizuje súťaž Nextgen v spolupráci s poprednými svetovými školami. História sklárstva siaha až k zakladateľovi Michaelovi Nachtmanovi do roku 1834. Dlhoročnú tradíciu dnes završuje moderná technológia a precízna kontrola kvality všetkých pohárov, karaf, svietnikov, misiek a ďalších sklenených výrobkov. Bezolovnaté krištáľové sklo si vždy zachováva svoju čistú krásu, pretože nereaguje s látkami, s ktorými prichádza do styku.

Dodatočné parametre

Kategória: TANIERE A TÁCKY
Hmotnosť: 1.76 kg
Počet kusov v balení: 2 ks
Vlastnosti skla: Automatická výroba
Typ balenia: Kartónová krabica
Farba skla: Číra, Farba
Materiál: Bezolovnaté krištáľové sklo
Možno umývať v umývačke riadu: áno, Vhodné do umývačky
Výška: 24 cm
Priemer: 27 cm
Farba: Číra
Dizajn: Moderný
Materiál: Bezolovnaté krištáľové sklo
Brúsenie: Hladké
So vzorom: Áno
vhodné do umývačky: Áno
Kusov v balení: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nachtmann

Nemecká firma Nachtman sa nebojí hra s ohňom. Svoje sklenené výrobky ním leští a tie tak získajú krásny lesk a hladkosť. Dôležitý je aj tvar – Nachtman usporadúva v spolupráci s poprednými svetovými školami súťaž Nextgen. História sklárstva siaha až do roku 1834 k zakladateľovi Michaelovi Nachtmanovi. Dlhoročnú tradíciu dnes korunujú moderné technológie a precízna kontrola kvality všetkých pohárov, karáf, svietnikov, mís a ďalšieho skla. Bezolovnaté krištáľové sklo zostáva vždy vo svojej čistej kráse, pretože nereaguje s látkami, s ktorými príde do styku.