Často kladené otázky

Často kladené otázky

 

Je našou hlavnou prioritou, aby nákup v našom obchode Dekorant.sk bol pre vás pohodlný a bezpečný. Snažíme sa, aby ste mali všetky dôležité informácie priamo na očiach. Môže sa však stať, že niečo je nejasné, preto sme pre vás vytvorili zoznam najčastejších otázok, ktoré nám dávate.

 

Kde je moja zásielka?

  • Len čo vašu zásielku zabalíme a odovzdáme ju prepravcovi, dostanete e-mail, ktorý obsahuje sledovacie číslo zásielkyPod týmto číslom potom môžete na stránkach prepravcu vidieť, kde sa váš balíček práve nachádza. Nemáte sledovacie číslo? Kontaktujte nás a všetko promptne napravíme

 

Ako dlho trvá doručenie zásielky k zákazníkovi?

  • Ak vytvoríte objednávku do 13:00 h, zásielku expedujeme ešte v ten istý deň. To znamená, že nasledujúci deň od objednania vám bude balíček doručený, alebo ho bude možné vyzdvihnúť na vami zvolenom odbernom mieste. V ostatných prípadoch balíček doručíme do 48 h od objednania.

Čo ak sa zásielka po ceste rozbije?

  • Zásielky pre vás s radosťou balíme už niekoľko rokov, preto vieme, ako na to. Nemusíte sa tak obávať rozbitia alebo poškodenia počas prepravy. Každá zásielka je starostlivo zabalená a chránená dostatkom obalových materiálov, čo značne znižuje riziko poškodenia. Okrem toho výrobky, ktoré ponúkame, sú kvalitné a väčšina z nich je aj veľmi pevných. Avšak ak sa k balíku bude prepravca správať veľmi hrubo, môžu sa výrobky vo výnimočných prípadoch poškodiť. V tom prípade stačí na pár kliknutí vyplniť jednoduchý formulár tu a tovar vám veľmi rýchlo vymeníme za nový.

Ako prebieha reklamácia tovaru?

  • Reklamácia, vrátenie alebo výmena tovaru je u nás záležitosťou niekoľkých kliknutí. Na stránke Reklamácia a vrátenie tovaru stačí zadať vašu e-mailovú adresu a ďalej postupovať podľa inštrukcií, ktoré dostanete e-mailom. Priemerná doba vybavenia reklamácie (vrát. refundácie alebo výmeny tovaru) je 2 dni. Rozhodne nebudete čakať týždne. Navyše všetky náklady spojené s reklamáciou platíme my.

 

Ako nakladáte s mojimi osobnými údajmi?

 

Kde si môžem vyhľadať recenzie na váš obchod?

  • Najviac recenzií na náš obchod nájdete na populárnom porovnávači cien Heureka.cz. Budeme radi, keď sa aj vy podelíte s vašimi skúsenosťami s nákupom v našom obchode. Každá spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Boli ste s niečím nespokojní alebo máte nápad, ako by sme mohli zlepšiť naše služby? Napíšte nám to.