Diamante set na víno s karafou Silhouette City 1+2

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
€36 / sada €29,27 bez DPH Jednotková cena:
Dostupnosť: Skladom (4 sada)
Možnosti doručenia
Diamante set na víno s karafou Silhouette City 1+2
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
1379 3 silhouette set s vinovou karafou
Akcia Tip

Podrobný popis

Či už dávate prednosť bielemu, ružovému alebo červenému vínu, v elegantnej súprave Silhouette City si ho vychutnáte ešte viac. Táto luxusná súprava na víno pozostáva z krištáľovej karafy s objemom 1 000 ml a 2 pohárov na víno s objemom 360 ml.

Krásna súprava pohárov na víno a karafy je vyrobená z číreho krištáľového skla a zdobená originálnymi kameňmi Crystals by SWAROVSKI®. Kryštály Swarovski® Elements sa na okuliare nanášajú špeciálnym postupom, ktorý zaručuje, že pri bežnom používaní zostanú pevne na svojom mieste.

Súprava na víno Silhouette City je zabalená v luxusnej čiernej saténovej darčekovej škatuli. Je to teda veľmi praktický a štýlový darček, či už k narodeninám, Vianociam alebo svadbe.

Dodatočné parametre

Kategória: POHÁRE
EAN: 8586017249554
Počet kusov v balení: 3 ks
Vlastnosti skla: Zdobené sklo, Automatická výroba, Zdobené Swarovski kryštály, Ručne brúsené sklo
Typ balenia: Darček bez saténu
Typ nápoja: Červené víno
Crystals by Swarovski®: Zdobené pravými prvkami Swarovski® Elements
Obsah: 360ml + 1000ml
výška: 225mm + 283mm
priemer: 80mm + 88mm

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

diamante-logo-1475518534 (1)

 

Ak je niekto majstrom kvalitného darčekového skla, tak slovenská firma Diamante. Pri otvorení pevnej štýlovej škatuľky a pohľade na úchvatnú karafu, súpravu pohárov alebo vázu pozorne usadenú na saténe alebo inom efektnom podklade vás ovanie luxus. To robí jej výrobky skvelou voľbou pri vyberaní svadobného daru, darčeka pre obchodných partnerov či pozornosti pri každej slávnostnej príležitosti. Diamante vzniklo v roku 2014 na základe dlhoročnej sklárskej tradície.