Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na nealko nápoje 500pk 380 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na nealko nápoje 500pk 380 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Ručne brúsené sklo
Vďaka 25-ročnej tradícií ručného brúsenia skla je Onte Crystal skutočným majstrom svojho remesla. Ako hlavná surovina používa krištáľové sklo Bohemia Crystal, ktoré obsahuje minimálne 24 % olova a to umožňuje brúsiť s maximálnou presnosťou. Výsledný kus úžitkového a dekoratívneho skla má v porovnaní s bezolovnatým krištáľom výrazne vyšší lesk. Brúsené poháre a karafy Onte Crystal balenia v luxusných darčekových krabičkách so saténovou výplňou. A tak potešia vašich blízkych a obchodných partnerov, pre ktorých sa výrobky z prvotriedneho skla stanú skvelý darček pre potešenie aj na slávnostnej události.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na vodu a nealko |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Ručne brúsené sklo |
| Typ balenia: | Darčekové so saténom |
| Typ nápoja: | Koktaily, Voda a nealko, Long drink |
| Typ produktu: | Vysoký pohár (Highball) |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Olovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 351 - 450 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Objem: | 380 ml |
| Hmotnosť 1 pohár: | 500 g |
| výška: | 13,7 cm |
| priemer: | 7,3 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
