Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na šampanské Exclusive 200 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na šampanské Exclusive 200 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na šampanské |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Ručne brúsené sklo |
| Typ balenia: | Darčekové so saténom |
| Typ nápoja: | Šampanské |
| Typ produktu: | Flétna |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Objem: | 101 - 250 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Objem: | 200 ml |
| Hmotnosť 1 pohár: | 365 g |
| výška: | 26 cm |
| priemer: | 7,4 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
