Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na destiláty Quadro Mašle 50 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na destiláty Quadro Mašle 50 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | poháre na panáky |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Ručne brúsené sklo |
| Typ balenia: | Darčekové so saténom |
| Typ nápoja: | Destilát, Pálenka |
| Typ produktu: | Panák |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Objem: | Do 100 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Objem: | 50 ml |
| Hmotnosť 1 pohár: | 140 g |
| výška: | 80 cm |
| priemer: | 40 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
