Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na destiláty Quadro 500pk 50 ml 6KS
Bohemia Crystal ručne brúsené poháre na destiláty Quadro 500pk 50 ml 6KS
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | poháre na panáky |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 6 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Ručne brúsené sklo |
| Typ balenia: | Darčekové so saténom |
| Typ nápoja: | Destilát, Pálenka |
| Typ produktu: | Panák |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Objem: | Do 100 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Objem: | 50 ml |
| Hmotnosť 1 pohár: | 107 g |
| výška: | 8 cm |
| priemer: | 4 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
