Diamante poháre na víno Silhouette City s kamienkami Swarovski 470 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Súprava 2 brúsených pohárov na víno s kryštálmi Swarovski. Dodáva sa v darčekovej škatuľke so saténovou výplňou.
Diamante poháre na víno Silhouette City s kamienkami Swarovski 470 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na červené víno |
|---|---|
| EAN: | 8586025190800 |
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Vlastnosti skla: | Zdobené sklo, Automatická výroba, Zdobené Swarovski kryštály, Ručne brúsené sklo |
| Typ balenia: | Darčekové so saténom |
| Typ nápoja: | Biele víno, Červené víno |
| Typ produktu: | Tulipán |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Objem: | 451 - 600 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Hmotnosť 1 pohár: | 300 g |
| Objem: | 470 ml |
| výška: | 24 cm |
| priemer: | 9,3 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)
Ak je niekto majstrom kvalitného darčekového skla, tak slovenská firma Diamante. Pri otvorení pevnej štýlovej škatuľky a pohľade na úchvatnú karafu, súpravu pohárov alebo vázu pozorne usadenú na saténe alebo inom efektnom podklade vás ovanie luxus. To robí jej výrobky skvelou voľbou pri vyberaní svadobného daru, darčeka pre obchodných partnerov či pozornosti pri každej slávnostnej príležitosti. Diamante vzniklo v roku 2014 na základe dlhoročnej sklárskej tradície.
