Crystalite Bohemia poháre na biele víno Colibri 350 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Crystalite Bohemia poháre na biele víno Colibri 350 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na biele víno |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Typ balenia: | Kartónová krabica |
| Typ nápoja: | Biele víno |
| Typ produktu: | Tulipán |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Objem: | 251 - 350 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | áno |
| Hmotnosť 1 pohár: | 190 g |
| Objem: | 350 ml |
| výška: | 22 cm |
| priemer: | 8,1 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
