Diamante whisky set Dorchester 1+4
Darčeková súprava na whisky obsahuje 1 karafu so sklenenou zátkou a 4 poháre na whisky. Dodáva sa v darčekovej škatuľke.
Diamante whisky set Dorchester 1+4
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Whisky sety – výhodné sety na whisky aj rum |
|---|---|
| EAN: | 8586017246805 |
| Počet kusov v balení: | 5 ks |
| Vlastnosti skla: | Lisované sklo |
| Typ balenia: | Darček bez saténu |
| Typ nápoja: | Whisky |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Bežné sklo |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Objem: | karafa 800 ml, sklo 310 ml |
| výška: | karafa: 215 cm, sklo: 9 cm |
| priemer: | karafa: 9 cm, sklo: 8 cm |
| Typ skla: | nízky pohár |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
11 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)
Ak je niekto majstrom kvalitného darčekového skla, tak slovenská firma Diamante. Pri otvorení pevnej štýlovej škatuľky a pohľade na úchvatnú karafu, súpravu pohárov alebo vázu pozorne usadenú na saténe alebo inom efektnom podklade vás ovanie luxus. To robí jej výrobky skvelou voľbou pri vyberaní svadobného daru, darčeka pre obchodných partnerov či pozornosti pri každej slávnostnej príležitosti. Diamante vzniklo v roku 2014 na základe dlhoročnej sklárskej tradície.
