Crystalex poháre na biele víno Glass & Porcelain 300 ml 6 KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Crystalex poháre na biele víno Glass & Porcelain 300 ml 6 KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na biele víno |
|---|---|
| EAN: | 8593407104331 |
| Počet kusov v balení: | 6 ks |
| Vlastnosti skla: | Zdobené sklo, Farebné sklo, Automatická výroba |
| Typ balenia: | Kartónová krabica |
| Typ nápoja: | Biele víno |
| Typ produktu: | Pohár |
| Farba skla: | Číra, Biela |
| Materiál: | Bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 251 - 350 ml |
| Možno umývať v umývačke riadu: | áno |
| Hmotnosť 1 pohár: | g |
| Objem: | 300 ml |
| výška: | 21,6 cm |
| priemer: | 8,5 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
