Nachtmann servírovací set Bossa Nova 1+4

Servírovacia súprava obsahuje 1 štvorcový tanier a 4 malé misky. Súprava je vhodná na servírovanie slaných a sladkých pochúťok, ako sú sušené ovocie, orechy, olivy, rôzne druhy omáčok a iné pochúťky. Výrobky možno bezpečne umývať v umývačke riadu.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
€41,96 / ks €34,97 bez DPH
Nachtmann servírovací set Bossa Nova 1+4

Nachtmann

Nemecká spoločnosť Nachtman sa nebojí hrať sa s ohňom. Leští ním svoje sklenené výrobky, ktoré tak získajú krásny lesk a hladkosť. Dôležitý je aj dizajn - spoločnosť Nachtman organizuje súťaž Nextgen v spolupráci s poprednými svetovými školami. História sklárstva siaha až k zakladateľovi Michaelovi Nachtmanovi do roku 1834. Dlhoročnú tradíciu dnes završuje moderná technológia a precízna kontrola kvality všetkých pohárov, karaf, svietnikov, misiek a ďalších sklenených výrobkov. Bezolovnaté krištáľové sklo si vždy zachováva svoju čistú krásu, pretože nereaguje s látkami, s ktorými prichádza do styku.

Dodatočné parametre

Kategória: TANIERE A TÁCKY
Hmotnosť: 2.81 kg
Počet kusov v balení: 5 ks
Vlastnosti skla: Automatická výroba
Typ balenia: Kartónová krabica
Farba skla: Číra, Farba
Materiál: Bezolovnaté krištáľové sklo
Možno umývať v umývačke riadu: áno, Vhodné do umývačky
Výška: cm
Priemer: cm
Farba: Číra
Dizajn: Moderný
Materiál: Bezolovnaté krištáľové sklo
Brúsenie: Hladké
So vzorom: Áno
vhodné do umývačky: Áno
Kusov v balení: 5
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nachtmann

Nemecká firma Nachtman sa nebojí hra s ohňom. Svoje sklenené výrobky ním leští a tie tak získajú krásny lesk a hladkosť. Dôležitý je aj tvar – Nachtman usporadúva v spolupráci s poprednými svetovými školami súťaž Nextgen. História sklárstva siaha až do roku 1834 k zakladateľovi Michaelovi Nachtmanovi. Dlhoročnú tradíciu dnes korunujú moderné technológie a precízna kontrola kvality všetkých pohárov, karáf, svietnikov, mís a ďalšieho skla. Bezolovnaté krištáľové sklo zostáva vždy vo svojej čistej kráse, pretože nereaguje s látkami, s ktorými príde do styku.