Svadobné poháre na biele víno Petit Heart se Swarovski krystaly 240 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Svadobné poháre na biele víno Petit Heart se Swarovski krystaly 240 ml 2KS
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | svadobné poháre na biele víno |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 2 ks |
| Typ produktu: | Pohár |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Výrobca skla: | Diamante |
| Dekoračná technika: | Ručné pieskovanie, Zdobené Swarovski kryštály, Ručne brúsené sklo |
| Druh skla: | Automatická výroba |
| Kolekcia: | Petit Heart |
| Pre koho: | Pre novomanželov |
| Typ balenia v cene produktu: | Darčeková krabička bez saténu |
| Vhodné na umývanie v umývačke: | Nie |
| Hmotnosť 1 pohára: | 200 g |
| Objem: | 240 ml |
| Výška: | 20,1 cm |
| Priemer: | 7 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
