Bohemia Jihlava poháre na biele víno Glacier 250 ML, 6 KS

Súprava 6 krištáľových pohárov na biele víno z obľúbenej kolekcie Glacier. Dodáva sa v bielej darčekovej škatuli s logom výrobcu.

Dostupnosť Skladom (3 balenie)
Možnosti doručenia
€59,16 / balenie €49,30 bez DPH
Bohemia Jihlava poháre na biele víno Glacier 250 ML, 6 KSIMG_1301 - kopie

Bohemia Jihlava pohár na biele víno Glacier 230 ML, 6 ks

Popíjanie vína je pre mnohých z nás malým rituálom. Takýto rituál si zaslúži kvalitné okuliare. A luxusné poháre na biele víno Glacier sú tou správnou voľbou. Pohárevyrobený z vysokokvalitného olovnatého kryštálu (24 % PbO) vás prekvapí svojou stabilitou a pevnosťou.


IMG_1308

pohár na víno Poháre zo série Glacier vás na prvý pohľad zaujme originálnym reliéfom, ktorý vyzerá, akoby bol vytesaný do kusu ľadu. Zaujímavý reliéf tiež vysiela odrazy svetla do okolia. Objem pohárov je 250 ml. Môžete si ich kúpiť vo výhodnej súprave 6 kusov.

Bohemia Jihlava logo

Bohemia Jihlava vyrába český krištáľ už viac ako 170 rokov

Skláreň Bohemia Jihlava založil v roku 1845 Karl Anton v dedine zvanej Antonínův důl pri Jihlave. Odvtedy prešli sklári dlhú cestu a vďaka ich usilovnosti a starostlivosti dnes český krištáľ symbolizuje štýl, pôvab, nadčasovosť a nezameniteľný vzhľad. Sklári z Bohemia Jihlava sa zároveň špecializujú aj na prispôsobovanie sa požiadavkám svojich zákazníkov. Pri svojej práci používajú 24% olovnatý krištáľ, ktorý je mäkší a ľahšie sa reže.

Pre tých, ktorí chcú urobiť dojem, ponúkame možnosť zakúpiť si darčekovú krabičku. Všetky darčekové krabice si môžete pozrieť tu🎁.

Bohemia Jihlava sklenice na bílé víno Glacier 250 ML, 6 KS

Bohemia Jihlava vyrába český krištáľ už viac ako 170 rokov

Prvú skláreň s týmto názvom založil Karl Anton v roku 1845 v Antonínovom Dole pri Jihlave. Továrne Bohemia Jihlava dodnes vyrábajú žiadany český krištáľ s 24 % olova, ktorý mu dodáva vysoký lesk. Pre jeho zachovanie, neodporúčame umývať v umývačke riadu .

Video prezentácia sklárne Bohemia Jihlava

Ponorte sa do krištáľového sveta sklárne Bohemia Jihlava a nahliadnite do výroby alebo sa inšpirujte, ako spojiť tradíciu s moderným dizajnom.Bohemia Jihlava sklenice na bílé víno Glacier 250 ML, 6 KS

Olovnaté sklo

Podiel oxidu olovnatého uľahčuje rezanie a opracovanie skla a otvára nekonečné možnosti dekoratívnych povrchových úprav. Vďaka tomu sklárne Bohemia Jihlava vyrábajú skutočne jedinečné výrobky z českého krištáľu.

Maximálna starostlivosť od návrhu až po výrobu

Každému kusu skla sa venuje maximálna pozornosť počas celého výrobného procesu, od návrhu cez posúdenie praktickej stránky až po automatizovanú výrobu, ktorá prebieha so všetkou precíznosťou a jemnosťou.

Bohemia Jihlava sklenice na bílé víno Glacier 250 ML, 6 KS
Bohemia Jihlava sklenice na bílé víno Glacier 250 ML, 6 KS

Darčekové balenie

V Bohemia Jihlava nezabúdajú ani na elegantné balenie, ktoré spĺňa estetické a ochranné požiadavky luxusného krištáľového skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Poháre na biele víno
Hmotnosť: 3 kg
Počet kusov v balení: 6 ks
Vlastnosti skla: Automatická výroba
Typ balenia: Darček bez saténu
Typ nápoja: Biele víno
Typ produktu: Tulipán
Farba skla: Číra
Materiál: Olovnaté krištáľové sklo
Objem: 101 - 250 ml
Možno umývať v umývačke riadu: nie
Hmotnosť pohára:
Objem: 230 ml
Výška pohára: 20,5 cm
Priemer: 9,5 cm
Nápoj: biele víno
Materiál: Olovnaté krištáľové sklo
Barva: Číra
Typ pohára: Tulipán
Vhodné do umývačky: nie
Kusov v balenie: 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: