Bohemia Jihlava karafa na whisky Havana 500 ml
Karafa z havanského krištáľu premení nalievanie whisky na čistý pôžitok. Dodáva sa v bielej darčekovej škatuli s logom výrobcu.
Bohemia Jihlava karafa na whisky Havana 500 ml
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Karafy na vodu |
|---|---|
| EAN: | 8590417987596 |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Typ balenia: | Darček bez saténu |
| Typ nápoja: | Whisky |
| Farba skla: | Číra |
| Materiál: | Olovnaté krištáľové sklo |
| Možno umývať v umývačke riadu: | nie |
| Objem: | 500 ml |
| výška: | 24 cm |
| priemer: | 15,2 x 8 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
