Gravírovanie

Gravírovanie
Na produkt Vám vygravírujeme vlastný text, mená s dátumom alebo logo Vašej spoločnosti. Gravírujeme moderným laserom s dokonalou presnosťou.

#showmore#
Štýl písma

Ako štandardný štýl písma používame font Great Vibes. Pokiaľ si budete priať použiť iný štýl písma, napíšte nám jeho presný názov - ideálne konrétny odkaz na Google Fonts. Berte prosím na vedomie, že niektoré fonty nevedia slovenské háčiky a čiarky. Či je font vhodný na použitie si môžete overiť napríklad cez Google Fonts https://fonts.google.com/?preview.text=Skú%C5%A1ka%20p%C3%ADsma&preview.text_type=custom Postup gravírovania do poznámky v detaile produktu uveďte text alebo dátum, ktorý chcete vygravírovať. Pri zadávaní textu gravírovania dbajte prosím na zvýšenú pozornosť - reklamácie z dôvodu zlého zadania nebudú uznané.
Čo vieme gravírovať vlastný text podľa požiadavky klienta mená s dátumom logo Vašej spoločnosti Kľúčové informácie na produkt vygravírujeme text podľa priania klienta doba vyhotovenia gravírovania je 3-6 pracovných dní expresné gravírovanie je vyhotovené do 2 pracovných dní Ako štandardný font gravírovania používame Great Vibes Náhľad Vášho textu Vytvorte si náhľad Vášho textu ľahko a rýchlo. Stačí kliknúť na nasledujúci odkaz a do uvedeného poľa napísať text, ktorý si prajete na produkt vygravírovať. Pre náhľad Vášho textu použite nasledujúci odkaz: https://fonts.google.com/specimen/Great+Vibes?preview.text=David%20%26%20Nikol&preview.text_type=custom