Garancia spokojnosti

 

shoping ikony 3 snadná reklamace a vrácení zboží (fér reklamace)  Reklamácia a vrátenie tovaru

Našou prioritou je spokojný zákazník. Ak zakúpený výrobok nenaplnil vaše očakávania, poškodil sa pri preprave alebo ste si nákup na poslednú chvíľu rozmysleli, neváhajte sa na nás obrátiť. Celú záležitosť s vami čo najrýchlejšie vyriešime (obvykle v ten istý deň), a to na naše náklady. Okrem toho predlžujeme zákonom stanovenú lehotu na možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy zo 14 na 30 dní.

 

shoping ikony bezpečný nákup  Bezpečný nákup 

Viete, že u nás nakupujete bez akéhokoľvek rizika? Sme si vedomí vašich možných obáv z poškodených balíkov, preto zásielky balíme veľmi starostlivo. Máme overený spôsob balenia zásielok, pri ktorom dochádza k výraznej ochrane pred poškodením. Preto napriek tomu, že predávame predovšetkým sklenené výrobky, je rozbitie alebo poškodenie zásielky veľmi vzácne. 

 

shoping ikony jsme vám k dispozici  Sme vám k dispozícii  

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku v sekcii časté otázky? Alebo sa nás chcete spýtať na niečo iné? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom, radi vám pomôžeme. Na telefóne nás zastihnete vždy v pracovný deň od 9:00 do 17:00. Na e-maily odpovedáme obratom, a to aj počas víkendu.

 

shoping ikony rychlé doručení Rýchle doručenie

Zaujíma vás, kedy bude vaše zásielka doručená? Ak objednávku vytvoríte vo všedný deň do 12:00, tak ju ešte v ten istý deň odovzdáme prepravnej spoločnosti. Potom záleží už len na obratnosti prepravcu, ale vo väčšine prípadov zásielku doručí druhý deň od objednania