Bohemia Crystal krištáľová karafa na whisky s gravírovaním ON NESTÁRNE
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Text motívu bude vyhotovený v slovenskom jazyku. Postupne pracujeme na preložení všetkých motívov. Ďakujem za pochopenie.
Bohemia Crystal krištáľová karafa na whisky s gravírovaním ON NESTÁRNE
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Darčekové sklo na rum a koňak |
|---|---|
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Ručné gravírovanie |
| Typ balenia: | Kartónová krabica |
| Typ nápoja: | Whisky |
| Výrobca skla: | Crystalite Bohemia |
| Objem: | 770 ml |
| výška: | 27,6 cm |
| priemer: | 11,9 cm |
| Farba: | Číra |
| Materiál: | Krištáľové sklo |
| Vhodné do umývačky: | áno |
| Kusov v balení: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
