Ukážky gravírovania

Pozrite si vybrané príklady nášho gravírovania

Vstúpte do sveta personalizovaných darčekov s našimi prezentačnými videami.

Poháre s kryštálmi Swarovski a personalizovaným gravírovaním💎

Ak hľadáte originálny darček pre svojich blízkych alebo priateľov, naše poháre na víno sú tou správnou voľbou. Vďaka kryštálom Swarovski sa stanú nielen praktickým doplnkom, ale aj luxusným darčekom, ktorý oslní a poteší každého milovníka vína.

Vytvorte si aj vlastné nádoby s gravírovaním.

Darček pre milovníka whisky 🎁

Hľadáte ideálny darček pre milovníka whisky? Nemusíte! 🥃 Predstavujeme sadu Whisky od renomovaného výrobcu Crystal Bohemia s možnosťou personalizovaného gravírovania.

Pozrite si všetky personalizované darčeky pre milovníkov whisky.

Darček pre milovníkov piva 🍺

Hľadáte darček pre správneho muža? Je to stávka na istotu s pivným narodeninovým pintom s vlastným gravírovaním!

Pozrite si všetky personalizované darčeky pre milovníkov piva.

Svadobné témy 💍

Budete sa vy alebo vaši blízki vydávať? Kúpte si poháre na víno alebo šumivé víno alebo poháre na pivo so svadobnými motívmi. Gravírovanie môžeme prispôsobiť podľa vašich požiadaviek.

Pozrite si všetky personalizované darčeky so svadobnou tematikou.

Ako sa vyrábajú svadobné poháre na Dekorant.cz

Pozrite sa do našej dielne, kde vznikajú nádherné svadobné poháre. Toto video vás prevedie každým krokom výroby týchto elegantných a romantických pohárov, ktoré sú pripravené obohatiť každú svadobnú hostinu. Uvidíte majstrovskú prácu našich remeselníkov, ktorí s láskou a starostlivosťou ručne vytvárajú každý kus. Každý svadobný pohár je jedinečný a prináša do vášho veľkého dňa nádych luxusu a krásy. Veríme, že naše poháre sú viac než len riad na pitie - sú to malé umelecké skvosty, ktoré svedčia o vašej láske a šťastí. Pozrite sa, ako sa stali skutočnosťou, a inšpirujte sa pre svoju vlastnú svadobnú udalosť

Všetky naše videá si môžete pozrieť na našom kanáli YouTube